סמל המרכז הקהילתי

פעילות ילדים (6-12)

אירועים

לא נמצאו פעילויות מתאימות, פנו אלינו למידע נוסף.

חוגים

אומנות שימושית
גילאים מכיתות א'- ה' יום ראשון שעות: 16:30-17:15 (כולל חומרים)...
      אלקטרוניקה ד'-ו'
      גילאים מכיתות ד'-ו' (יש אפשרות לכיתה מעורבת) יום רביעי שעות: 17:30-18:30 (כולל ציוד)...
          ג'ודו א'- ג' מתקדמים
          גילאים מכיתה א' עד כיתה ג' יום שני שעות: 17:15-18:00...
              ג'ודו ד' ומעלה
              גילאים לכיתות ד' ומעלה יום שני שעות: 18:50-19:40...
                  דרמה א'-ג'
                  גילאים מכיתות א'-ג' יום שני שעות: 17:00-18:00 (כולל ציוד)...
                      סדנת השרדות
                      כיתות ה-ח בנים -עקרונות יסוד בשטח והשרדות -מחסות, הטבע בארץ, בישולי שטח וליקוט צמחי בר למאכל ותועלת -גששות ...
                          זומבה ילדות
                          גילאים מכיתות ב' ומעלה יום ראשון בשעה: 16:00...
                              כדורסל א'-ד'
                              גילאים כיתות א'- ד' יום ראשון בשעה 16:30 (חובה לרכוש מדים)...
                                  כדורסל ה'-ו'
                                  גילאים מכיתות ה'- ו' ימים ראשון ורביעי בין השעות 16:00 ו17:30 תיאום עם המורה (חובה לרכוש מדים)...
                                      כדור עף ד' ומעלה
                                      גילאים מכיתות ד' ומעלה יום שלישי בשעה 15:30...
                                          כדור רגל - חובה! הסעה ל: ג'-ח'
                                          חובה !!! על כל נרשם מכיתות ג' ומעלה להירשם להסעה...
                                              כדורגל ג'-ד'
                                              גילאים מכיתות ג'-ד' יום ראשון שעות: 16:30-17:15 כולל משחק ליגה פעם בשבועיים (חובה לרכוש מדים והסעה)...
                                                  כדורגל ה'-ו'
                                                  גילאים מכיתות ה'- ו' יום ראשון שעות: 17:15-18:00 כולל משחק ליגה פעם בשבועיים (חובה לרכוש מדים והסעה)...
                                                      לחימה משולבת - אגרוף תאילנדי ילדים
                                                      גילאים 10-13 ימים שני וחמישי שעות 16:30-17:30 פעמיים בשבוע (ניתן לרכוש כרטיסייה)...
                                                          לחימה משולבת - אגרוף תאילנדי ילדים
                                                          גילאים 10-13 ימים שני וחמישי שעות 16:30-17:30 פעם בשבוע...
                                                              לחימה משולבת - ילדים MMA א'- ו'
                                                              גילאים מכיתות א' עד ו' ימים ראשון ורביעי שעות: 17:00-18:00...
                                                                  מועדון רכיבת אופניים א'- ד'
                                                                  גילאים א'-ד' יום ראשון בשעה: 17:00...
                                                                      ציור - קומיקס
                                                                      -מרחב לביטוי אישי -פיתוח הדימיון -יכולת המוטורית העדינה -חשיפה לתחום הרישום, שרטוט ועיצוב...
                                                                          קראטה ב'-ד'
                                                                          גילאים מכיתות ב'-ד' יום חמישי שעות: 17:45-18:45...
                                                                              קרמיקה א'-ג' (מעורב)
                                                                              גילאים מכיתות א'- ג' יום ראשון שעות: 16:00-17:00 (כולל חומרים)...
                                                                                  תסרוקות ג'-ה'
                                                                                  גילאים מכיתות ג'-ה' יום חמישי שעות: 16:30-17:30 (כולל ציוד)...
                                                                                      E-mail: טלפון: 
                                                                                      אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון