אירוע הצגת ילדים: האף של ואן גוך | מתנס קרית ארבע

סמל המרכז הקהילתי

הצגת ילדים: האף של ואן גוך

הצגת ילדים: האף של ואן גוך
הצגת ילדים: האף של ואן גוך
09 יולי
16:30-18:30
היכל התרבות - מתנ"ס קרית ארבע

הרכישה באתר הסתיימה!!

ניתן לרכוש כרטיסים בכניסה להיכל.

 

פותחים את הקיץ בהיכל התרבות

עם הצגת הילדים 

האף של ואן גוך

מבית תאטרון גושן

בהשתתפות השחקנים: חיים זנאתי / ליאור חסון, יוסי טולדנו, לירן קנטרוביץ, ינון סמואלוב, שירן הוברמן / מאי רופ, ראובן קובריגרו.

מה קורה כשהנריק, שומר במוזיאון ואן גוך, קפדן וחמור סבר פוגש לפתע בז'ראר, עכבר חובב אומנות? האם יצליחו לשמור על חברות האמת שנרקמה ביניהם גם כשיתגלה שיש חור בציורו של ואן גוך? חור בדיוק באמצע הדיוקן, ממש באף של וינסנט ואן גוך וסביבו סימני כרסום של שיניים קטנות כמו של... עכבר?

הנריק, שומר במוזיאון ואן גוך,שמעריץ אומנות בדיוק כמו שהוא מעריץ כללים וחוקים, פוגש יום אחד את ז'ראר, עכבר צרפתי משכיל שכל ציור שהוא רואה גורם לו לחוות קשת של רגשות. לכאורה אין בין השניים שום דבר משותף: האחד בן אנוש והשני עכבר, האחד קפדן ומקובע, השני חופשי ורגשן ..אז זאת הצגה על ציורים, אבל לא רק...
ובכל זאת, השניים מצליחים לגשר על כל ההבדלים ולהפוך לחברים טובים וקרובים. אז זאת הצגה על חברות, אבל לא רק...
החברות האמיצה נקלעת למשבר חמור, כשהנריק מגלה באמצע הדיוקן של ואן גוך, בדיוק במקום של האף שלו - חור ומסביבו סימני כירסום של שיניים קטנות כמו של עכבר, וליתר דיוק כמו של ז'ראר העכבר... אז זה סיפור על אמון ובגידה בין חברים, אבל לא רק...
יכול להיות שהשניים היו נשארים לעולם בברוגז, אלמלא לאורה בתו הקטנה של הנריק שמחליטה לצאת לחקירה כדי לגלות האם באמת האשם הוא ז'ראר ?!

אז זה סיפור בלשי, אבל לא רק....

בחווית תאטרון רב חושית המשלבת שחקנים, אקרובטים ומייצגי וידאו – הציורים המפורסמים של וינסנט ואן גוך מתעוררים לחיים ומהווים תפאורה חיה לסיפור על חברות ואומנות, על שונות ונאמנות ועל איש אחד ועכבר אחד שהאהבה שלהם לאומנות ואחד לשני יכולים לצייר לכולנו מסר של פיוס, הקשבה וידידות אמת.

ההצגה מתאימה לגילאים: 5-9

גילאיםילדים (6-12) ,
מחירים30
מתאריך09/07/2019ו׳ בְּתַמּוּז תשע״ט
עד תאריך23/07/2019כ׳ בְּתַמּוּז תשע״ט
רכישת כרטיסיםלפרטים נוספים יש לפנות בטלפון:
02-9961666
לקבלת מידע נוסף, מלאו פרטים:
לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון:
02-9961666
E-mail: טלפון: 
אנו מעוניינים להצטרף לרשימת התפוצה על פי התקנון